Szkolenia - Arena Szkoleń
Szkolenia Copywriting

Szkolenia i kursy pisania tekstów, Webwriting, SEO Copywriting, Content Marketing i Storytelling

Szkolenia

Podkategorie

+ Szkolenia SEO i Content Marketing

Pisanie tekstów | Pozycjonowanie | Marketing Treści

Małe grupy, praktyczna wiedza, konkretne umiejętności

Naszą wizytówką są narzędziowe kursy Copywriting, szkolenia SEO oraz warsztaty Inbound i Content Marketing.

W trakcie zajęć poznasz zasady Webwritingu i narracji biznesowej w wersji Storytelling, dowiesz się jak pisać profesjonalne teksty reklamowe, nauczysz się planować kampanie marketingu treści oraz pozycjonować strony internetowe.

Gwarantujemy Ci pakiet konkretnych umiejętności SEO, przydatnych narzędzi redakcyjnych oraz twardych kompetencji Content Marketing.

Wybierz szkolenie dopasowane do swoich potrzeb:

 

Marketing Internetowy krok po kroku

Zarządzaj kampaniami On-line

Twój zestaw narzędzi e-marketingu

Dzięki szkoleniom będziesz samodzielnie planować, realizować i monitorować kampanie marketingowe w Internecie.

Zajęcia w formie symulacji pozwolą Ci szybko przyswoić praktyczną wiedzę w wersji krok po kroku

Wybierz szkolenie dopasowane do swoich potrzeb:

 

Kreowanie wizerunku

Narzędzia Public Relations

Planuj, realizuj i monitoruj kampanie PR

Proponujemy szkolenia Public Relations oraz kursy E-PR, dzięki którym będziesz aktywnie kreować wizerunek swojej firmy w Internecie, mediach tradycyjnych oraz podczas eventów biznesowych.

W trakcie zajęć w formie symulacji nauczysz się planować i realizować kampanie PR oraz monitorować ich efekty na podstawie konkretnych wskaźników.

Nasze szkolenia dedykujemy Pracownikom działów PR i komunikacji oraz Rzecznikom Prasowym.

Wybierz kurs dopasowany do swoich potrzeb:


Podstawowe i zaawansowane szkolenia z automatyzacji marketingu

Nasze szkolenia Marketing Automation to warsztatowe kursy automatyzacji marketingu oparte o konkretne przykłady, symulacje krok po kroku oraz przydatne Case Studies. W przeciwieństwie do szkoleń realizowanych przez producentów oprogramowania Marketing Automation nasze kursy są niezależne i nie bazują na lokowaniu produktu.

Szkolenia dla handlowców

Zarządzanie Call Center i Telemarketing

Negocjacje i sprzedaż B2B

W trakcie szkolenia zdobędziesz konkretne umiejętności, dzięki którym Twoja firma odnotuje wyższe przychody.

Proponujemy kursy w formie symulacji sprzedażowych i negocjacyjnych, audytów rozmów handlowych z odsłuchami oraz praktycznych ćwiczeń indywidualnych i grupowych.

Nasze kursy dedykujemy handlowcom, telemarketerom, team leaderom oraz managerom Call Center.

Wybierz szkolenie dopasowane do swoich potrzeb:

 

Szkolenia dla Pracowników Urzędów

Zarządzanie w Administracji Publicznej

Pakiet profesjonalnych narzędzi

Modułowe programy naszych szkoleń dla Administracji Publicznej opracowaliśmy na podstawie zaawansowanej analizy potrzeb oraz indywidualnych konsultacji merytorycznych.

Proponujemy warsztatowe kursy w formie symulacji i praktycznych ćwiczeń.

Wybierz szkolenie dopasowane do swoich potrzeb:


Kursy Joomla i Wordpress

Szkolenia tworzenia stron WWW

Projektowanie stron internetowych krok po kroku

Proponujemy Ci profesjonalne szkolenia tworzenia stron internetowych Joomla i Wordpress.

Nasze warsztatowe kursy w formie symulacji nauczą Cię samodzielnie projektować, wdrażać i zarządzać witrynami WWW.

Wybierz szkolenie dopasowane do swoich potrzeb:


2-dniowe szkolenie planowania i realizacji kampanii promocyjnych On-line.

W trakcie zajęć nauczysz się m.in. planować zakupy e-mediów, budżetować kampanie PPC, poznasz zasady skutecznego Remarketingu oraz dowiesz się, jak kontrować działania zewnętrznych agencji. Szkolenie ma warsztatową formułę, która obejmuje praktyczne ćwiczenia oraz symulacje kampanii w wersji krok po kroku.

1-dniowe "Szkolenie E-PR" to kurs skutecznego kreowania wizerunku w Internecie. Proponujemy Ci warsztaty w formie dynamicznej prezentacji i symulacji kampanii Public Relations On-line w wersji krok po kroku. W trakcie zajęć zdobędziesz przydatne narzędzia oraz nauczysz się samodzielnie planować, realizować i monitorować działania brandingowe.

Szkolenie "Zarządzanie Call Center" to kurs dla Managerów i Team Leaderów: leadership, team building, motywacja pracowników, delegowanie zadań, controlling. Warsztatowe zajęcia i modułowy program gwarantuje gotowe narzędzia zarządzania zespołem telemarketerów, które zapewnią Twojej firmie wyższy poziom sprzedaży oraz modernizację systemowych rozwiązań proceduralnych.

Warsztatowy kurs JOOMLA to praktyczne szkolenie, podczas którego nauczysz się samodzielnie projektować, wdrażać oraz zarządzać stronami WWW - bez konieczności tworzenia skomplikowanych kodów. W trakcie zajęć poznasz wszystkie etapy tworzenia witryn internetowych w wersji krok po kroku, poznasz zasady wykorzystywania szablonów graficznych oraz modułowych narzędzi. Nasze kursy odbywają się w komfortowych salach komputerowych i prowadzone są przez znakomitego trenera, który na co dzień łączy pracę szkoleniowca i developera.

1-dniowe szkolenie AdWords i Remarketing to kurs samodzielnego budżetowania, planowania i realizacji kampanii PPC etap po etapie. W trakcie zajęć nauczysz się m.in. konfigurować i profilować ustawienia, tak aby osiągnąć jak najwyższy wskaźnik skuteczności oraz zapewnić swojej firmie konkretne korzyści biznesowe. Ponadto dowiesz się jak monitorować działania zewnętrznych agencji oraz na co zwracać uwagę przed podpisaniem umowy.

1-dniowe szkolenie "Branding i Rebranding" to kurs promowania marki i utrwalania unikalnego wizerunku w świadomości Klientów. Podczas kursu nauczysz się oceniać realny potencjał swojej marki, kreować Storytelling, budżetować oraz ustalać kalendarz konkretnych działań brandingowych. Zajęcia w formie symulacji i Case Studies pozwolą Ci szybką przyswajać praktyczną wiedzę oraz samodzielnie planować i realizować kampanie w Internecie.

Warunki rezerwacji szkolenia

  1. Na podstawie przesłanych przez stronę internetową danych, Arena Szkoleń przygotowuje formularz zgłoszeniowy w formacie pdf. Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest przesłanie podpisanego dokumentu w postaci SKANU na adres mailowy kontakt@arenaszkolen.pl lub pocztą na adres Arena Szkoleń, ul. Owidiusza 36/7, 60-461 Poznań.
  2. Aby potwierdzić uczestnictwo należy także dokonać wpłaty całości należności za szkolenie w wyznaczonym terminie na podstawie przesłanej przez Arenę Szkoleń faktury pro forma.
  3. W przypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w szkoleniu, Arena Szkoleń nie zwraca wpłaty dokonanej na poczet szkolenia. Możliwe jest jednak zgłoszenie zastępstwa Uczestnika.
  4. W przypadku nie wzięcia udziału w szkoleniu wpłacona zaliczka może zostać wykorzystana na inne szkolenie w innym terminie nie dłużej jednak niż w ciągu 3 miesięcy od daty dokonania płatności pod warunkiem pisemnego poinformowania o tym fakcie Areny Szkoleń.
  5. W przypadku odwołania szkolenia z winy Areny Szkoleń, wpłata zostaje zwrócona w całości.
  6. Wysłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego w formie pdf jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków oraz upoważnieniem firmy Arena Szkoleń do wystawienia faktury VAT bez składania podpisu przez osobę upoważnioną ze strony zgłaszającego.
  7. Przesłanie formularza zgłoszenia mailem lub pocztą tradycyjną oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych i marketingowych przez Arena Szkoleń Filip Nocny z siedzibą w Poznaniu - kod pocztowy 60-461, ul. Owidiusza 36/7