Szkolenia IT - Arena Szkoleń
Szkolenia IT

KURSY JOOMLA i WORDPRESS

Szkolenia IT

Kursy Joomla i Wordpress

Szkolenia tworzenia stron WWW

Projektowanie stron internetowych krok po kroku

Proponujemy Ci profesjonalne szkolenia tworzenia stron internetowych Joomla i Wordpress.

Nasze warsztatowe kursy w formie symulacji nauczą Cię samodzielnie projektować, wdrażać i zarządzać witrynami WWW.

Wybierz szkolenie dopasowane do swoich potrzeb:


Warsztatowy kurs JOOMLA to praktyczne szkolenie, podczas którego nauczysz się samodzielnie projektować, wdrażać oraz zarządzać stronami WWW - bez konieczności tworzenia skomplikowanych kodów. W trakcie zajęć poznasz wszystkie etapy tworzenia witryn internetowych w wersji krok po kroku, poznasz zasady wykorzystywania szablonów graficznych oraz modułowych narzędzi. Nasze kursy odbywają się w komfortowych salach komputerowych i prowadzone są przez znakomitego trenera, który na co dzień łączy pracę szkoleniowca i developera.

Warunki rezerwacji szkolenia

  1. Na podstawie przesłanych przez stronę internetową danych, Arena Szkoleń przygotowuje formularz zgłoszeniowy w formacie pdf. Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest przesłanie podpisanego dokumentu w postaci SKANU na adres mailowy kontakt@arenaszkolen.pl lub pocztą na adres Arena Szkoleń, ul. Owidiusza 36/7, 60-461 Poznań.
  2. Aby potwierdzić uczestnictwo należy także dokonać wpłaty całości należności za szkolenie w wyznaczonym terminie na podstawie przesłanej przez Arenę Szkoleń faktury pro forma.
  3. W przypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w szkoleniu, Arena Szkoleń nie zwraca wpłaty dokonanej na poczet szkolenia. Możliwe jest jednak zgłoszenie zastępstwa Uczestnika.
  4. W przypadku nie wzięcia udziału w szkoleniu wpłacona zaliczka może zostać wykorzystana na inne szkolenie w innym terminie nie dłużej jednak niż w ciągu 3 miesięcy od daty dokonania płatności pod warunkiem pisemnego poinformowania o tym fakcie Areny Szkoleń.
  5. W przypadku odwołania szkolenia z winy Areny Szkoleń, wpłata zostaje zwrócona w całości.
  6. Wysłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego w formie pdf jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków oraz upoważnieniem firmy Arena Szkoleń do wystawienia faktury VAT bez składania podpisu przez osobę upoważnioną ze strony zgłaszającego.
  7. Przesłanie formularza zgłoszenia mailem lub pocztą tradycyjną oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych i marketingowych przez Arena Szkoleń Filip Nocny z siedzibą w Poznaniu - kod pocztowy 60-461, ul. Owidiusza 36/7