Szkolenia copywriting - Arena Szkoleń
Szkolenia Copywriting

Szkolenia i kursy pisania tekstów, Webwriting, SEO Copywriting, Content Marketing i Storytelling

Szkolenia Copywriting

+ Szkolenia SEO i Content Marketing

Pisanie tekstów | Pozycjonowanie | Marketing Treści

Małe grupy, praktyczna wiedza, konkretne umiejętności

Naszą wizytówką są narzędziowe kursy Copywriting, szkolenia SEO oraz warsztaty Inbound i Content Marketing.

W trakcie zajęć poznasz zasady Webwritingu i narracji biznesowej w wersji Storytelling, dowiesz się jak pisać profesjonalne teksty reklamowe, nauczysz się planować kampanie marketingu treści oraz pozycjonować strony internetowe.

Gwarantujemy Ci pakiet konkretnych umiejętności SEO, przydatnych narzędzi redakcyjnych oraz twardych kompetencji Content Marketing.

Wybierz szkolenie dopasowane do swoich potrzeb:

 

1-dniowe szkolenie SEO Copywriting to praktyczny kurs skutecznego pozycjonowania stron internetowych w formie praktycznych warsztatów. Podczas szkolenia nauczysz się, m.in. definiować Content Strategy, selekcjonować frazy SEO w Google AdWords, optymalizować tekst pod kątem pozycjonowania, zarządzać treścią w panelu administracyjnym CMS, profilować Long Tail strony strony internetowej oraz wykorzystywać narzędzia Content Marketing. Kurs uzwględnia analizę witryn Uczestników pod kątem SEO oraz gwarantuje konkretne umiejętności, dzięki którym ustawisz swoją firmę na wysokim miejsu w wyszukiwarce Google.

W trakcie szkolenia zmienimy dział marketingu, promocji lub komunikacji Twojej firmy w samowystarczalną agencję Copywritingu i pozycjonowania. Wszystkich Uczestników wyposażamy w twarde umiejętności redakcyjne, narzędzia SEO oraz praktyczną wiedzę w dziedzinie Inbound i Content Marketing. Kurs uwzględnia audyt witryny internetowej i materiałów promocyjnych oraz elementy profesjonalnego consultingu. W trakcie zajęć definiujemy optymalną i spójną strategię narracji biznesowej, która wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji oraz zapewni jej wysokie miejsce w wyszukiwarce Google. W ramach standardowej oferty zapewniamy 2 godziny konsultacji poszkoleniowych na Skype oraz rzetelny raport końcowy.

2-dniowe szkolenie "Copywriting w Administracji" to warsztatowy kurs dedykowany Pracownikom działów marketingu, promocji i komunikacji w Instytucjach Publicznych. Modułowy program został opracowany na podstawie analizy potrzeb szkoleniowych i konsultacji z Pracownikami Administracji. Praktyczny wymiar zajęć zapewnia konkretne umiejętności w dziedzinie tworzenia profesjonalnych tekstów WWW, redakcji informacji prasowych, Social Media, pozycjonowania SEO, E-PR oraz realizacji działań w ramach Content Marketing. Podczas kursu dokonujemy audytu stron internetowych Uczestników i przekazujemy pakiet wskazówek, które pozwalają skutecznie promować Instytucję oraz usprawnić komunikację zewnętrzną w wersji On-line.

1-dniowe szkolenie Inbound Marketing to praktyczny kurs pozyskiwania leadów sprzedażowych, reklamy natywnej, Storytellingu, pozycjonowania organicznego w wersji SEO Copywriting oraz kreowania unikalnego wizerunku, dzięki wartościowej narracji biznesowej. Szkolenie zapewni Twojej firmie wiele miesięcy przewagi nad konkurencją, wyższą konwersję strony WWW, lepszą pozycję w Google oraz duże oszczędności na standardowych działaniach promocyjnych. Dzięki zdobytej wiedzy zastąpisz nachalną reklamą przemyślanymi działaniami, które sprawią, że Klienci sami będą poszukiwać informacji na temat konkretnych produktów lub usług.

Nasz Audyt SEO i WWW to profesjonalny Consulting w wersji On-line (Skype) lub indywidualnego spotkania biznesowego - wybór należy do Ciebie. Nasi eksperci przeanalizują witrynę internetową Twojej firmy pod kątem pozycjonowania (SEO), funkcjonalności (User Friendly), wartości sprzedażowej, potencjału promocyjnego, typografii oraz układu treści. Na tej podstawie przygotujemy pakiet działań naprawczych i gotowych rozwiązań optymalizacji strony internetowej z gwarancją konkretnych korzyści biznesowych.

1-dniowe szkolenie Reklama Natywna to intensywny kurs planowania, realziacji i zarządzania reklamą natywną Online i Offline.

Kurs wyposaży Cię w maksymalnie przydatną więdzę w zakresie budżetowania i zakupów, konkretne umiejętności amodzielnej kreacji reklam natywnych, narzędzia weryfikacji skuteczności kampanii oraz pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnej współpracy z zewnętrznymi agencjami. Warsztatowy charakter kursu pozwala szybko zdobyć nowe kompetencje, które zapewniają firmom przewagę nad konkurencją w zakresie sprzedaży, pozyskiwania Leadów Sprzedazowych oraz PR.

Warunki rezerwacji szkolenia

  1. Na podstawie przesłanych przez stronę internetową danych, Arena Szkoleń przygotowuje formularz zgłoszeniowy w formacie pdf. Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest przesłanie podpisanego dokumentu w postaci SKANU na adres mailowy kontakt@arenaszkolen.pl lub pocztą na adres Arena Szkoleń, ul. Owidiusza 36/7, 60-461 Poznań.
  2. Aby potwierdzić uczestnictwo należy także dokonać wpłaty całości należności za szkolenie w wyznaczonym terminie na podstawie przesłanej przez Arenę Szkoleń faktury pro forma.
  3. W przypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w szkoleniu, Arena Szkoleń nie zwraca wpłaty dokonanej na poczet szkolenia. Możliwe jest jednak zgłoszenie zastępstwa Uczestnika.
  4. W przypadku nie wzięcia udziału w szkoleniu wpłacona zaliczka może zostać wykorzystana na inne szkolenie w innym terminie nie dłużej jednak niż w ciągu 3 miesięcy od daty dokonania płatności pod warunkiem pisemnego poinformowania o tym fakcie Areny Szkoleń.
  5. W przypadku odwołania szkolenia z winy Areny Szkoleń, wpłata zostaje zwrócona w całości.
  6. Wysłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego w formie pdf jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków oraz upoważnieniem firmy Arena Szkoleń do wystawienia faktury VAT bez składania podpisu przez osobę upoważnioną ze strony zgłaszającego.
  7. Przesłanie formularza zgłoszenia mailem lub pocztą tradycyjną oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych i marketingowych przez Arena Szkoleń Filip Nocny z siedzibą w Poznaniu - kod pocztowy 60-461, ul. Owidiusza 36/7