Referencje - Arena Szkoleń
Referencje

Tak o nas mówią

Szkolenie Copywriting | Content Marketing | SEO – opinie

Referencje to najbardziej wiarygodna reklama

Sprawdź, co mówią o nas Uczestnicy

Po zakończeniu każdego szkolenia Uczestnicy wyrażają swoje zdanie w anonimowych ankietach.

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że w skali od 1 do 5 wszystkie nasze szkolenia uzyskały średnią 4, 86.

Sprawdź nasze referencje:

Poznaj opinie uczestników

Na szczególną pochwałę zasługuje praktyczny wymiar szkolenia oraz program, który został opracowany z uwzględnieniem zadań promocyjnych realizowanych w Poczcie Polskiej. Wszystkim polecam szkolenia w dziedzinie Copywritingu i SEO realizowane przez firmę Arena Szkoleń.

Agnieszka Kozłowska, Specjalista ds. Szkoleń KEP, Poczta Polska

Z przyjemnością rekomenduję szkolenie Marketing Internetowy w praktyce, dzięki któremu moja firma sporo zaoszczędziła na usługach zewnętrznych i samodzielnie realizuje kampanie On-line. Zdecydowanie polecam.

Agata Pielacha- Janiec, PR & Marketing Manager, Come4Health

Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Dynamiczna prezentacja i przyjazna atmosfera podczas zajęć sprzyjała zdobywaniu wiedzy, która przełożyła się na praktyczne wykorzystanie nowych umiejętności w codziennej pracy.

Paweł Nowak, Domator 24 & Alco2Go

Praktycznie, dynamicznie, profesjonalnie – szkolenie „Copywriting & Content Marketing” pomogło mi wypozycjonować stronę, stworzyć profesjonalne teksty oraz samodzielnie realizować kampanie marketingu treści – z przyjemnością polecam!

Agnieszka Maliszewska, Dyrektor Biura Polskiej Izby Mleka

Warunki rezerwacji szkolenia

  1. Na podstawie przesłanych przez stronę internetową danych, Arena Szkoleń przygotowuje formularz zgłoszeniowy w formacie pdf. Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest przesłanie podpisanego dokumentu w postaci SKANU na adres mailowy kontakt@arenaszkolen.pl lub pocztą na adres Arena Szkoleń, ul. Owidiusza 36/7, 60-461 Poznań.
  2. Aby potwierdzić uczestnictwo należy także dokonać wpłaty całości należności za szkolenie w wyznaczonym terminie na podstawie przesłanej przez Arenę Szkoleń faktury pro forma.
  3. W przypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w szkoleniu, Arena Szkoleń nie zwraca wpłaty dokonanej na poczet szkolenia. Możliwe jest jednak zgłoszenie zastępstwa Uczestnika.
  4. W przypadku nie wzięcia udziału w szkoleniu wpłacona zaliczka może zostać wykorzystana na inne szkolenie w innym terminie nie dłużej jednak niż w ciągu 3 miesięcy od daty dokonania płatności pod warunkiem pisemnego poinformowania o tym fakcie Areny Szkoleń.
  5. W przypadku odwołania szkolenia z winy Areny Szkoleń, wpłata zostaje zwrócona w całości.
  6. Wysłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego w formie pdf jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków oraz upoważnieniem firmy Arena Szkoleń do wystawienia faktury VAT bez składania podpisu przez osobę upoważnioną ze strony zgłaszającego.
  7. Przesłanie formularza zgłoszenia mailem lub pocztą tradycyjną oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych i marketingowych przez Arena Szkoleń Filip Nocny z siedzibą w Poznaniu - kod pocztowy 60-461, ul. Owidiusza 36/7