Portfolio - Arena Szkoleń

Arena Szkoleń – portfolio

Z naszych szkoleń skorzystało już 200 firm

Sprawdź listę naszych Klientów

Portfolio to biznesowa wizytówka, która z jednej strony odzwierciedla nasze doświadczenie, a z drugiej profesjonalizm Trenerów.

Nasza firma szkoleniowa może pochwalić się długą listą zadowolonych Klientów, na której znajdują się wielkie korporacje, duże i małe firmy, instytucje administracji publicznej, fundacje i organizacje pozarządowe.

Mamy nadzieję, że już niebawem dołączysz do grona naszych zadowolonych Klientów

Sprawdź, kto nam zaufał:

Poczta Polska SA
Mazda
Volkswagen
Echo Investment SA
TUI Polska
Jysk Polska
S4E SA
Vattenfall

SZKOLENIA W REFERENCJACH

title-hline2

Obiektywne opinie Uczestników są najważniejsze, ponieważ odzwierciedlają prawdziwą wartość naszych szkoleń. Właśnie dlatego z prawdziwą przyjemnością prezentujemy pozytywne opinie. Mamy nadzieję, że już wkrótce to właśnie Ty prześlesz nam referencje, którymi będziemy mogli się pochwalić!

Poznaj opinie Uczestników

Arena Szkoleń to profesjonalna firma szkoleniowa. Kurs "Copywriting & Content Marketing" został przeprowadzony z zachowaniem najwyższych standardów. Zdecydowanie polecam!

Ewa Korpusik, w-ce prezes Fundacja Atut

Rzetelna wiedza przekazywana w bardzo uporządkowany i zrozumiały sposób. Dzięki szkoleniom nauczyłam się samodzielnie realizować kampanie Content Marketing oraz monitorować działania agencji w zakresie promocji On-line

Ewa Burdzińska, Brembo Polska

Z pełną odpowiedzialnością polecam ofertę Areny Szkoleń. Zajęcia są profesjonalne i bardzo praktyczne, a Uczestnicy, wykonując ćwiczenia, szybko weryfikują nową wiedzę.

Olga Frączak-Faure, WWF Polska

Warunki rezerwacji szkolenia

  1. Na podstawie przesłanych przez stronę internetową danych, Arena Szkoleń przygotowuje formularz zgłoszeniowy w formacie pdf. Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest przesłanie podpisanego dokumentu w postaci SKANU na adres mailowy kontakt@arenaszkolen.pl lub pocztą na adres Arena Szkoleń, ul. Owidiusza 36/7, 60-461 Poznań.
  2. Aby potwierdzić uczestnictwo należy także dokonać wpłaty całości należności za szkolenie w wyznaczonym terminie na podstawie przesłanej przez Arenę Szkoleń faktury pro forma.
  3. W przypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w szkoleniu, Arena Szkoleń nie zwraca wpłaty dokonanej na poczet szkolenia. Możliwe jest jednak zgłoszenie zastępstwa Uczestnika.
  4. W przypadku nie wzięcia udziału w szkoleniu wpłacona zaliczka może zostać wykorzystana na inne szkolenie w innym terminie nie dłużej jednak niż w ciągu 3 miesięcy od daty dokonania płatności pod warunkiem pisemnego poinformowania o tym fakcie Areny Szkoleń.
  5. W przypadku odwołania szkolenia z winy Areny Szkoleń, wpłata zostaje zwrócona w całości.
  6. Wysłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego w formie pdf jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków oraz upoważnieniem firmy Arena Szkoleń do wystawienia faktury VAT bez składania podpisu przez osobę upoważnioną ze strony zgłaszającego.
  7. Przesłanie formularza zgłoszenia mailem lub pocztą tradycyjną oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych i marketingowych przez Arena Szkoleń Filip Nocny z siedzibą w Poznaniu - kod pocztowy 60-461, ul. Owidiusza 36/7