Trener E-marketingu - Arena Szkoleń
Trener E-marketingu

Ekspert SEM | Display | PPC

Trener E-Marketingu

Doświadczony trener marketingu internetowego i certyfikowany specjalista Google AdWords - na co dzień właściciel własnej agencji specjalizującej się w planowaniu i realizacji kompleksowych kampanii promocyjnych On-line.

Jego szkolenia to praktyczne warsztaty w postaci symulacji i Case Studies, które dostarczają Uczestnikom praktycznej wiedzy oraz "twarde" umiejętności na poziomie planowania, realizacji oraz monitoringu efektywności kampanii promocyjnych On-line.

  • Na swoim koncie posiada setki godzin szkoleniowych
  • Na co dzień realizuje kompleksowe kampanie Remarketingowe, SEM, Display oraz AdWords
  • Obecnie związany z kilkoma agencjami brytyjskimi z sektora B2B

Z prawdziwą przyjemnością polecam i rekomenduję szkolenie Marketing Internetowy w Praktyce jako bardzo przydatny kurs, który pozwala samodzielnie realizować kampanie promocyjne On-line

Małgorzata Lech-Krawczyk, Ogród Wyobraźni

Skuteczny trener

Szkolenia w formie symulacji kampanii promocyjnych pozwalają szybko przyswajać praktyczną wiedzę

Przydatne materiały szkoleniowe

Trener przekazuje Uczestnikom narzędziowe materiały w formie papierowej i elektronicznej

Doświadczenie w liczbach

Trener ma na swoim koncie ponad 500h szkoleniowych oraz dziesiątki zrealizowanych e-kampanii

Mocne papiery

Kompetencje trenera potwierdzają liczne dokumenty, w tym certyfikat Google AdWords

Właściciel agencji

Na co dzień prowadzi własną agencję e-marketingu. W Jego portfolio znajduje się wiele czołowych firm polskich i brytyjskich

Trzyma rękę na pulsie

Na bieżąco śledzi najnowsze trendy w dziedzinie Remarketingu, SEM i Display

Warunki rezerwacji szkolenia

  1. Na podstawie przesłanych przez stronę internetową danych, Arena Szkoleń przygotowuje formularz zgłoszeniowy w formacie pdf. Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest przesłanie podpisanego dokumentu w postaci SKANU na adres mailowy kontakt@arenaszkolen.pl lub pocztą na adres Arena Szkoleń, ul. Owidiusza 36/7, 60-461 Poznań.
  2. Aby potwierdzić uczestnictwo należy także dokonać wpłaty całości należności za szkolenie w wyznaczonym terminie na podstawie przesłanej przez Arenę Szkoleń faktury pro forma.
  3. W przypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w szkoleniu, Arena Szkoleń nie zwraca wpłaty dokonanej na poczet szkolenia. Możliwe jest jednak zgłoszenie zastępstwa Uczestnika.
  4. W przypadku nie wzięcia udziału w szkoleniu wpłacona zaliczka może zostać wykorzystana na inne szkolenie w innym terminie nie dłużej jednak niż w ciągu 3 miesięcy od daty dokonania płatności pod warunkiem pisemnego poinformowania o tym fakcie Areny Szkoleń.
  5. W przypadku odwołania szkolenia z winy Areny Szkoleń, wpłata zostaje zwrócona w całości.
  6. Wysłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego w formie pdf jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków oraz upoważnieniem firmy Arena Szkoleń do wystawienia faktury VAT bez składania podpisu przez osobę upoważnioną ze strony zgłaszającego.
  7. Przesłanie formularza zgłoszenia mailem lub pocztą tradycyjną oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych i marketingowych przez Arena Szkoleń Filip Nocny z siedzibą w Poznaniu - kod pocztowy 60-461, ul. Owidiusza 36/7