Trener Copywritingu - Arena Szkoleń
Trener Copywritingu

Filip Nocny

Trener Copywritingu 

Filip Nocny - dyrektor kreatywny agencji marketingu treści NocnyCopywriter, strateg komunikacji, kreatywny Copywriter, Content Marketing Manager. Na swoim zawodowym koncie posiada ponad 300 kreatywnych projektów WWW oraz tekstów produktowych zrealizowanych dla czołowych marek i małych firm, wiele koncepcji Storytellingowych, kilkadziesiąt scenariuszy reklam telewizyjnych oraz ponad 1200 godzin szkoleniowych. Jako trener Copywritingu stawia na konkretne przykłady z dużych i małych firm, symulacje oraz praktyczne ćwiczenia redackyjne z analizą, które realziuje na autorskich makietach tekstów.

Filip Nocny to trener Copywritingu, który skutecznie przekazuję wiedzę i pokazuje jak pisać skuteczne teksty sprzedażowe, reklamy oraz tworzyć konwersyjne nagłówki i hasła promocyjne. Techniki tworzenia tekstów wzbogaca o wiedzę dot. pozycjonowania stron internetowych, neuromarketingu, reklamy natywnej oraz content marketingu. 

Nasz trener Copywritingu przekonuje Uczestników szkoleń, że każdy może tworzyć naprawdę skuteczne i profesjonlane teksty korzystając z konkretnych schematów oraz gotowych matryc. Jednocześnie uczy myślenia kategoriami języka korzyści oraz konkretnych technik zmiany informacji o produckie i Klientach w profesjonlany Copywritin. 

Uczestnicy najbardziej cenią Filipa Nocnego za przyjazny sposób przedstawiania specjalistycznej wiedzy, doświadczenie, zaangazowanie oraz skuteczne metody nauki copywritingu.   

Trener Copywritingu, Content Marketingu, specjalista SEO oraz Reklamy Natywnej. 

Średnia ocena jego szkoleń to 4,93/5

Nasz trener Copywritingu zapewnia Uczestnikom maksymalnie praktyczną wiedzę oraz pakiet narzędzi gotowych do natychmiastowego wykorzystania w codziennej pracy. Podczas szkoleń dokonuje audytów stron Uczestników i proponuje kreatywne rozwiązania marketingowe.

 • Prowadzi szkolenia z pisania tekstów (Copywriting), pozycjonowania i Content Marketingu
 • Na swoim koncie posiada ponad 10.0000 godzin szkoleniowych
 • Stworzył ponad 300 kreatywnych projektów WWW w wersji SEO Copywriting
 • Autor kilkuset reklam natywnych, telewizyjnych, radiowych i Video
 • Współautor wielu zintegrowanych kampanii Content Marketing
 • Uczestniczył w wielu projektach brandingowych i rebrandingowych (m.in. Poczty Polskiej)
 • Właściciel agencji NocnyCopywriter

Zaangażowanie, praktyczna wiedza, umiejętność przekazywania wiedzy, energia i świetny kontakt z Uczestnikami - tak w skrócie szkoli Filip Nocny. Wszystkim polecam szkolenia Copywriting & Conent Marketing. Naprawdę warto!

Sonia Przybyszewska, MW Spedition

Filip Nocny przekazuje wiedzę w dziedzinie Webwritingu, SEO, Content Marketing i E-PR w spójny i zrozumiały sposób. Dzięki szkoleniu spojrzałem na promocję mojej firmy bardziej kompleksowo i sam realizuję działania contentowe.

Michał Bajor, Specjalista ds. marketingu, STIGAL

Filip Nocny to trener, który przekazuje wiedzę dynamicznie i bardzo profesjonalnie. Natychmiast widać, że jest doświadczonym praktykiem. Po szkoleniu pracownicy marketingu od razu zaczęli wykorzystywać wiedzę w codziennej pracy. Polecam.

Agnieszka Maliszewska, Dyrektor Biura Polskiej Izby Mleka

Podczas szkolenia Filip Nocny przeplata przydatne informacje merytoryczne z consultingiem. To bardzo praktyczne, ponieważ każdy Uczestnik otrzymał pakiet konkretnych wskazówek dot. swojej strony internetowej. Bardzo nam się to przydało.

Ewa Kozak, Anna Kubalka, W Firma

Na specjalną pochwałę zasługuje zaangażowanie, wiedza i energia trenera Filipa Nocnego, który sprawia, że specjalistyczną wiedzę przyswaja się szybko i efektywnie. Dzięki szkoleniu zyskałam wiele nowych inspiracji oraz narzędzi, dzięki którym mogę realizować wiele zadań w zakresie marketingu.

Aneta Gardynik, nkt cables S.A

Trener Copywritingu

Trener Copywritingu, który od 6 lat przekazuje maksymalnie praktyczną wiedzę gotową do natychmiastowego wykorzystania. Na swoim koncie posiada ponad 1500h szkoleniowych, w jego kursach wzięło udział ponad 2500 Osób.

Trener Content Marketing

Jako trener i manager Content Marketing przekazuje wiedzę dot. planowania, realizacji i monitoringu kreatywnych kampanii marketingu treści. Wpisują się one w zasady skutecznego brandingu, pozyskiwania leadów, konwersyjnego stroytellingu i SEO.

Kreatywny Copywriter

Kreatywny Copywriter, autor ponad 300 projektów WWW, haseł promocyjnych i scenariuszy reklamowych . Jako copywriter łączy eyetracking, neuromarketing, język korzyści oraz kreatywność w efektowną i efektywną całość.

Trener SEO

Jako trener SEO skutecznie przekazuje wiedzę dot. pozycjonowania stron WWW w zakresie optymalizacji treści i struktury stron internetowych, link building oraz Content SEO Marketing. Przekazuje wiedzę krok po kroku w postaci symulacji, przydatnych przykłądów i praktycznych wskazówek.

Praktycznie i dynamicznie

Trener o szkoleniowej osobowości. Na jego kursy nuda ma wstęp wzbroniony. Zajęcia w postaci dynamicznej prezentacji, przykładów, symulacji, analiz i ćwiczeń sprawiają, że Uczestnicy szybko i skutecznie przyswajają specjalistyczną wiedzę.

Sympatyczny

Przekazuje wiedzę z uśmiechem, zaangażowaniem i w sympatycznej atmosferze. Dzięki temu Uczestnicy szybko się otwierają i maksymalnie korzystają ze szkoleń. Potwierdzają to wysokie oceny umiejętności trenerskich oraz rzetelne opinie.

Warunki rezerwacji szkolenia

 1. Na podstawie przesłanych przez stronę internetową danych, Arena Szkoleń przygotowuje formularz zgłoszeniowy w formacie pdf. Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest przesłanie podpisanego dokumentu w postaci SKANU na adres mailowy kontakt@arenaszkolen.pl lub pocztą na adres Arena Szkoleń, ul. Owidiusza 36/7, 60-461 Poznań.
 2. Aby potwierdzić uczestnictwo należy także dokonać wpłaty całości należności za szkolenie w wyznaczonym terminie na podstawie przesłanej przez Arenę Szkoleń faktury pro forma.
 3. W przypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w szkoleniu, Arena Szkoleń nie zwraca wpłaty dokonanej na poczet szkolenia. Możliwe jest jednak zgłoszenie zastępstwa Uczestnika.
 4. W przypadku nie wzięcia udziału w szkoleniu wpłacona zaliczka może zostać wykorzystana na inne szkolenie w innym terminie nie dłużej jednak niż w ciągu 3 miesięcy od daty dokonania płatności pod warunkiem pisemnego poinformowania o tym fakcie Areny Szkoleń.
 5. W przypadku odwołania szkolenia z winy Areny Szkoleń, wpłata zostaje zwrócona w całości.
 6. Wysłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego w formie pdf jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków oraz upoważnieniem firmy Arena Szkoleń do wystawienia faktury VAT bez składania podpisu przez osobę upoważnioną ze strony zgłaszającego.
 7. Przesłanie formularza zgłoszenia mailem lub pocztą tradycyjną oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych i marketingowych przez Arena Szkoleń Filip Nocny z siedzibą w Poznaniu - kod pocztowy 60-461, ul. Owidiusza 36/7