Trenerzy Areny Szkoleń - Arena Szkoleń
Trenerzy

Eksperci o szkoleniowej osobowości

Trenerzy Areny Szkoleń

Szkolimy efektownie i efektywnie

Przekazujemy wiedzę zawodowo

Nasi trenerzy to prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach, którzy łączą pracę szkoleniowca z aktywną działalnością biznesową.

Wszyscy trenerzy posiadają wieloletnią praktykę zawodową, na co dzień prowadzą swoje firmy lub współpracują z renomowanymi agencjami copywritingu, reklamy i e-marketingu.

Poznaj nasz zespół:

Trener Copywiritingu
Inbound | Copywriting | SEO
Ekspert w dziedzinie Copywritingu, SEO oraz Content Marketing. Przekazuje praktyczną wiedzę gotową do natychmiastowego wykorzystania.
Trener E-marketingu
Remarketing | SEM | AdWords
Certyfikowany specjalista e-marketingu. Swoje szkolenia prowadzi w formie praktycznych symulacji kampanii w wersji krok po kroku.
Trener Sprzedazy
Sprzedaż | Obsługa | Negocjacje
Ekspert w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej i B2B. Specjalizuje się w telemarketingu oraz optymalizacji procedur i systemowych rozwiązań dedykowanych Call Center.
Trener IT
Tworzenie stron internetowych
Kreatywny grafik i doświadczony developer, który przekazuje narzędziową wiedzę w dziedzinie tworzenia stron internetowych w wersji Joomla i Wordpress.

Trenerzy w akcji

Szkolimy korzyściami

Dostarczamy gotowe rozwiązania!

Zależy nam na Twojej 100% satysfakcji, dlatego:

 • szkolimy wyłącznie w obszarach, w których jesteśmy ekspertami
 • zapewniamy maksymalną dawkę praktycznej wiedzy
 • przekazujemy wiedzę dynamicznie, oryginalnie i skutecznie
 • zapewniamy pakiety gotowych rozwiązań
 • jesteśmy profesjonalni, sympatyczni i kontaktowi
 • na nasze szkolenia nuda ma wstęp wzbroniony

 

Sprawdź pełną ofertę szkoleń

Warunki rezerwacji szkolenia

 1. Na podstawie przesłanych przez stronę internetową danych, Arena Szkoleń przygotowuje formularz zgłoszeniowy w formacie pdf. Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest przesłanie podpisanego dokumentu w postaci SKANU na adres mailowy kontakt@arenaszkolen.pl lub pocztą na adres Arena Szkoleń, ul. Owidiusza 36/7, 60-461 Poznań.
 2. Aby potwierdzić uczestnictwo należy także dokonać wpłaty całości należności za szkolenie w wyznaczonym terminie na podstawie przesłanej przez Arenę Szkoleń faktury pro forma.
 3. W przypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w szkoleniu, Arena Szkoleń nie zwraca wpłaty dokonanej na poczet szkolenia. Możliwe jest jednak zgłoszenie zastępstwa Uczestnika.
 4. W przypadku nie wzięcia udziału w szkoleniu wpłacona zaliczka może zostać wykorzystana na inne szkolenie w innym terminie nie dłużej jednak niż w ciągu 3 miesięcy od daty dokonania płatności pod warunkiem pisemnego poinformowania o tym fakcie Areny Szkoleń.
 5. W przypadku odwołania szkolenia z winy Areny Szkoleń, wpłata zostaje zwrócona w całości.
 6. Wysłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego w formie pdf jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków oraz upoważnieniem firmy Arena Szkoleń do wystawienia faktury VAT bez składania podpisu przez osobę upoważnioną ze strony zgłaszającego.
 7. Przesłanie formularza zgłoszenia mailem lub pocztą tradycyjną oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych i marketingowych przez Arena Szkoleń Filip Nocny z siedzibą w Poznaniu - kod pocztowy 60-461, ul. Owidiusza 36/7