Polityka Prywatności - Arena Szkoleń

INFORMACJE PODSTAWOWE

Właścicielem serwisu jest Arena Szkoleń Sp. z o.o. , ul. Owidiusza 36/7, 60 – 461 Poznań.

Serwis arenaszkolen.pl nie gromadzi danych użytkowników odwiedzających stronę ponieważ nie wymaga logowania.

ZASADY PRYWATNOŚCI W PRZYPADKU ZAMÓWIENIA SZKOLENIA

Administrator serwisu – Arena Szkoleń Sp. z o.o. gromadzi przekazane dane osobowe osób, które wypełniają formularz zgłoszeniowy na wybrane szkolenie lub podają swój adres e-mail na portalach społecznościowych na których Arena Szkoleń Sp. z o.o. prowadzi kampanie reklamowe.

W momencie zgłoszenia uczestnictwa, Zamawiający:

$11.       Wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Arenę Szkoleń Sp. z o.o., ul. Owidiusza 36/7, 60-461 Poznań właściciela serwisu www.arenaszkolen.pl w zakresie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883). Użytkownikom udostępniającym dane podczas zamawiania szkolenia administrator gwarantuje prawo wglądu do tych danych, ich zmiany oraz usunięcia. Można tego dokonać kontaktując się z administratorem strony pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

$12.       Wyraża zgodę na otrzymywania informacji handlowej drogą elektroniczną od Arena Szkoleń Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”. Zamawiającemu w każdej chwili przysługuje prawo do odwołania powyższej zgody.

WYKORZYSTANIE I UDOSTĘPNIANIE DANYCH OSOBOWYCH

Dane użytkowników serwisu www.arenaszkolen.pl wykorzystywane są wyłącznie do prowadzenia działalności szkoleniowej oraz w prowadzeniu działań marketingowych lub promocyjnych takich jak: wysyłanie mailingów z powiadomieniami o nowych szkoleniach oraz nowych artykułach w sekcji „Blog” do osób, które wyraziły na to zgodę.

Administrator www.arenaszkolen.pl nie udostępnia osobom ani podmiotom trzecim danych osobowych pozyskanych w trakcie zamawiania szkolenia lub poprzez kampanie reklamowe w mediach społecznościowych.

ZMIANY W POLITYCE PRYWATNOŚCI

Administrator zobowiązuje się utrzymywać aktualną treść Polityki Prywatności, uwzględniając zmiany techniczne na stronie oraz zmiany przepisów prawa odnoszących się do serwisów internetowych.

KONTAKT

Ewentualne pytania i uwagi odnośnie zasad polityki prywatności oraz ich przestrzegania należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunki rezerwacji szkolenia

  1. Na podstawie przesłanych przez stronę internetową danych, Arena Szkoleń przygotowuje formularz zgłoszeniowy w formacie pdf. Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest przesłanie podpisanego dokumentu w postaci SKANU na adres mailowy kontakt@arenaszkolen.pl lub pocztą na adres Arena Szkoleń, ul. Owidiusza 36/7, 60-461 Poznań.
  2. Aby potwierdzić uczestnictwo należy także dokonać wpłaty całości należności za szkolenie w wyznaczonym terminie na podstawie przesłanej przez Arenę Szkoleń faktury pro forma.
  3. W przypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w szkoleniu, Arena Szkoleń nie zwraca wpłaty dokonanej na poczet szkolenia. Możliwe jest jednak zgłoszenie zastępstwa Uczestnika.
  4. W przypadku nie wzięcia udziału w szkoleniu wpłacona zaliczka może zostać wykorzystana na inne szkolenie w innym terminie nie dłużej jednak niż w ciągu 3 miesięcy od daty dokonania płatności pod warunkiem pisemnego poinformowania o tym fakcie Areny Szkoleń.
  5. W przypadku odwołania szkolenia z winy Areny Szkoleń, wpłata zostaje zwrócona w całości.
  6. Wysłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego w formie pdf jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków oraz upoważnieniem firmy Arena Szkoleń do wystawienia faktury VAT bez składania podpisu przez osobę upoważnioną ze strony zgłaszającego.
  7. Przesłanie formularza zgłoszenia mailem lub pocztą tradycyjną oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych i marketingowych przez Arena Szkoleń Filip Nocny z siedzibą w Poznaniu - kod pocztowy 60-461, ul. Owidiusza 36/7