Warsztatowe szkolenia dla firm - Arena Szkoleń
Jak szkolimy?

Praktycznie | Narzędziowo | Skutecznie

Warsztatowe szkolenia dla firm

Praktyczna wiedza i konkretne umiejętności

Weź kurs na prawdziwe korzyści

Przekazujemy maksymalnie praktyczną wiedzę w postaci dynamicznych prezentacji, skutecznych ćwiczeń, przydatnych Case Studies, konkretnych przykładów oraz przejrzystych symulacji w wersji krok po kroku.

Z naszego szkolenia wrócisz do pracy z zestawem gotowych rozwiązań, pakietem profesjonalnych narzędzi gotowych do natychmiastowego wykorzystania oraz nowymi kompetencjami, które gwarantują Ci prawdziwy rozwój zawodowy.

Właśnie dlatego inwestycja w nasze szkolenia zapewnia przewagę nad konkurencją oraz wymierne korzyści osobiste i biznesowe.

Sprawdź jak szkolimy:

Profesjonalnie

Wykorzystujemy każdą minutę szkolenia, aby przekazać maksimum wiedzy

Dynamicznie

Na nasze szkolenia nuda i akademicka zbędna teoria mają wstęp wzbroniony

Oryginalnie

Przekazujemy specjalistyczną wiedzę lekko, łatwo i przyjemnie - z gwarancją korzyści

Praktycznie

Proponujemy symulacje kampanii, Case Studies i praktyczne ćwiczenia

Narzędziowo

Zapewniamy pakiet narzędzi gotowych do natychmiastowego wykorzystania

Konkretnie

Gwarantujemy konkretne informacje oraz twardą i rzetelną wiedzę

Skutecznie

Nasze szkolenia gwarantują prawdziwy rozwój i wymierne korzyści biznesowe

Programowo

Przekazujemy wiedzę zgodnie z deklarowanym programem szkolenia

Rzetelnie

Zapewniamy 100% zaangażowanie oraz najwyższe standardy

 

Co zyskasz dzięki szkoleniom?

Dzięki naszym szkoleniom lekko, łatwo i przyjemnie przyswoisz sobie specjalistyczną wiedzę oraz zdobędziesz nowe umiejętności biznesowe.

W trakcie zajęć będziesz na bieżąco weryfikować nową wiedzę, którą natychmiast zamienisz w konkretne działania biznesowe.

Atmosfera podczas naszych kursów zmieni Twój punkt widzenia oraz pozwoli zrobić krok naprzód na drodze zawodowej.

Przekażemy Ci specjalistyczną wiedzę w postaci dynamicznych prezentacji, analiz, symulacji kampanii, case studies, szybkich konsultacji z trenerami, konkretnych przykładów oraz skutecznych ćwiczeń indywidualnych i grupowych.

Nasze szkolenia wyposażą Cię w pakiet profesjonalnych narzędzi gotowych do natychmiastowego wykorzystania, a przydatne materiały dydaktyczne pomogą Ci w Twojej codziennej pracy.

Programy szkoleń projektujemy realnymi potrzebami Pracowników działów komunikacji, marketingu, reklamy, sprzedaży i obsługi Klienta.

Właśnie dlatego nasze kursy przekładają się na wymierne korzyści biznesowe. Tobie zapewniamy rozwój osobisty i zawodowy, a Twojej firmie: wyższą efektywność działań promocyjnych, skuteczne pozycjonowanie, lepszą pozycję w Google, większe zyski, optymalizację działań analitycznych oraz przewagę nad konkurencją.

Najważniejszy jest dla nas Twój czas, dlatego optymalnie wykorzystamy każdą minutę, aby szybko, efektywnie przekazać Ci specjalistyczną wiedzę.

Zawsze dostosowujemy programy do poziomu zaawansowania Uczestników oraz przekazujemy wyłącznie praktyczną wiedzę.

Jak oceniają nas Uczestnicy?

Wiedza trenerów

Poziom organizacji

Przydatność ćwiczeń

Komfort szkolenia

Jakość materiałów dydaktycznych

Szkolenia dla firm - otwarte i zamknięte

Serwujemy specjalistyczną wiedzę

Organizujemy profesjonalne szkolenia dla firm w wersji otwartej i zamkniętej.

Zawsze dostosowujemy programy do konkretnych oczekiwań, preferencji, realnych potrzeb oraz poziomu zaawansowania Uczestników, dlatego nasze szkolenia gwarantują konkretne efekty i szybko przekładają się na wymierne korzyści, które można zmierzyć i policzyć.


Sprawdź pełną ofertę szkoleń

Warunki rezerwacji szkolenia

  1. Na podstawie przesłanych przez stronę internetową danych, Arena Szkoleń przygotowuje formularz zgłoszeniowy w formacie pdf. Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest przesłanie podpisanego dokumentu w postaci SKANU na adres mailowy kontakt@arenaszkolen.pl lub pocztą na adres Arena Szkoleń, ul. Owidiusza 36/7, 60-461 Poznań.
  2. Aby potwierdzić uczestnictwo należy także dokonać wpłaty całości należności za szkolenie w wyznaczonym terminie na podstawie przesłanej przez Arenę Szkoleń faktury pro forma.
  3. W przypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w szkoleniu, Arena Szkoleń nie zwraca wpłaty dokonanej na poczet szkolenia. Możliwe jest jednak zgłoszenie zastępstwa Uczestnika.
  4. W przypadku nie wzięcia udziału w szkoleniu wpłacona zaliczka może zostać wykorzystana na inne szkolenie w innym terminie nie dłużej jednak niż w ciągu 3 miesięcy od daty dokonania płatności pod warunkiem pisemnego poinformowania o tym fakcie Areny Szkoleń.
  5. W przypadku odwołania szkolenia z winy Areny Szkoleń, wpłata zostaje zwrócona w całości.
  6. Wysłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego w formie pdf jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków oraz upoważnieniem firmy Arena Szkoleń do wystawienia faktury VAT bez składania podpisu przez osobę upoważnioną ze strony zgłaszającego.
  7. Przesłanie formularza zgłoszenia mailem lub pocztą tradycyjną oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych i marketingowych przez Arena Szkoleń Filip Nocny z siedzibą w Poznaniu - kod pocztowy 60-461, ul. Owidiusza 36/7