Firma szkoleniowa Poznań / Warszawa - Arena Szkoleń
O nas

Przekazujemy wiedzę zawodowo

Firma szkoleniowa Poznań/Warszawa

Szkolenia biznesowe dla firm

Naszą reklamą są Twoje korzyści

Arena Szkoleń to MY. Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych managerów, kreatywnych ekspertów i profesjonalnych trenerów o szkoleniowej osobowości.

Połączyliśmy swoje kompetencje zawodowe w jedną ofertę, która zapewni Ci podwójną dawkę praktycznej wiedzy.

Sprawdź nasze know-how:

JAKIE SZKOLENIA PROPONUJEMY?

Szkolimy wyłącznie w obszarach, w których jesteśmy ekspertami. Właśnie dlatego jesteśmy pewni, że przekażemy Ci maksymalnie praktyczną wiedzę oraz wyposażymy Cię w przydatne narzędzia biznesu.

Specjalizujemy się w szkoleniach z Copywritingu, SEO, E-Marketingu, Inbound & Content Marketing, SEM, Public Relations oraz obsługi Klienta w wersji B2B i B2C.

Szkolenia 3 w 1

 • WIEDZA
 • ROZWÓJ
 • KORZYŚCI
 • Przekazujemy specjalistyczną wiedzę w wersji krok po kroku - lekko, łatwo i przyjemnie. Nasze szkolenia biznesowe dla firm to skuteczne kursy, podczas których wykorzystujemy każdą minutę, aby zapewnić Uczestnikom maksimum korzyści. Nigdy nie prezentujemy zbędnej teorii i zawsze zapewniamy praktyczną wiedzę gotową do natychmiastowego wykorzystania.
 • Naszą reklamą są wymierne korzyści biznesowe Klientów. Właśnie dlatego stawiamy na najwyższą jakość, a nasza oferta odzwierciedla realne potrzeby Uczestników. Inwestycja w nasze szkolenia zwraca się bardzo szybko i bezpośrednio przekłada się na wyższą pozycję w Google, lepsze wyniki sprzedażowe, skuteczniejszy marketing.
 • Naszą wizytówką są konkretne korzyści Uczestników: konkretne umiejętności, nowe kompetencje zawodowe oraz większa samodzielność biznesowa. Wszystkie te elementy umożliwiają optymalizację kosztów oraz zdobycie przewagi nad konkurencją w wersji On-line i Off-line.

CO NAS WYRÓŻNIA?

 • Zaawansowana wiedza trenerów
 • Praktyczne programy
 • Dynamiczna formuła szkoleń
 • Oryginalne i skuteczne ćwiczenia
 • Wyjątkowa atmosfera w trakcie zajęć
 • Narzędziowe materiały dydaktyczne
 • Perfekcyjna organizacja
 • 100% zaangażowanie
94%

Satysfakcja Uczestników

Aż 94% Uczestników deklaruje pełną satysfakcję przyznając nam najwyższe oceny w ankietach.

83%

Firmy do nas wracają

Aż 83% firm powraca do nas, aby rezerwować miejsca na kolejnych kursach i szkoleniach.

1090

Szkolimy korzyściami

Przeszkoliliśmy ponad 1000 Osób, które wyposażyliśmy w praktyczną wiedzę i nowe umiejętności.

200

Zaufanie w liczbach

Z naszych szkoleń skorzystało ponad 200 korporacji, dużych firm i małych przedsiębiorstw.

 

SZKOLENIA BIZNESOWE

title-hline2

Nasze szkolenia się opłacają! Zapewaniamy praktyczne umiejętności oraz prawdziwy rozwój zawodowy i osobisty, które przekładają się na konkretne korzyści biznesowe. Zerknij niżej i sprawdź, w co inwestujesz:

PAKIET KORZYŚCI

Proponujemy szkolenia w dziedzinie Copywritingu, Inbound & Content Marketing, Public Relations, E-marketingu, sprzedaży, obsługi klienta oraz zarządzania. Nasze kursy przekładają się na wzrost wielu konkretnych wskaźników biznesowych.

Uczestnicy podkreślają, że inwestycja w kursy Areny Szkoleń bardzo szybko się zwraca, pomaga skutecznie modernizować działania w wielu obszarach, zapewnia przewagę nad konkurencją oraz duże oszczędności na outsourcingu.

Przewaga nad konkurencją

Nasze szkolenia gwarantują przewagę w Internecie oraz znacznie wyższą skuteczność działań marketingowych.

Oszczędności

Przekazujemy wiedzę, która zapewnia dużo wyższą efektywność każdej złotówki wydanej na marketing i PR.

Samodzielność

Nasze szkolenia zmieniają działy marketingu w profesjonalne agencje copywritingu i e-reklamy.

Wyżej w Google

Pomagamy firmom skutecznie i samodzielnie pozycjonować strony internetowe w wyszukiwarce Google.

Większa sprzedaż

Zwiększamy efektywność pracy handlowców oraz skuteczność tele-marketingu.

Lepszy monitoring

Pomagamy skutecznie kontrolować agencje reklamowe oraz egzekwować efektywność działań promocyjnych.

Szkolenia dla firm Poznań/Warszawa

Organizujemy szkolenia biznesowe dla firm w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Krakowie i wszędzie tam, gdzie firmy i instytucje publiczne chcą inwestować w swój rozwój.

Zapewniamy najbardziej kompleksowe na rynku szkolenia z copywritingu oraz specjalistyczne szkolenia e-marketingowe, sprzedażowe i Public Relations.

 

Sprawdź pełną ofertę szkoleń

Warunki rezerwacji szkolenia

 1. Na podstawie przesłanych przez stronę internetową danych, Arena Szkoleń przygotowuje formularz zgłoszeniowy w formacie pdf. Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest przesłanie podpisanego dokumentu w postaci SKANU na adres mailowy kontakt@arenaszkolen.pl lub pocztą na adres Arena Szkoleń, ul. Owidiusza 36/7, 60-461 Poznań.
 2. Aby potwierdzić uczestnictwo należy także dokonać wpłaty całości należności za szkolenie w wyznaczonym terminie na podstawie przesłanej przez Arenę Szkoleń faktury pro forma.
 3. W przypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w szkoleniu, Arena Szkoleń nie zwraca wpłaty dokonanej na poczet szkolenia. Możliwe jest jednak zgłoszenie zastępstwa Uczestnika.
 4. W przypadku nie wzięcia udziału w szkoleniu wpłacona zaliczka może zostać wykorzystana na inne szkolenie w innym terminie nie dłużej jednak niż w ciągu 3 miesięcy od daty dokonania płatności pod warunkiem pisemnego poinformowania o tym fakcie Areny Szkoleń.
 5. W przypadku odwołania szkolenia z winy Areny Szkoleń, wpłata zostaje zwrócona w całości.
 6. Wysłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego w formie pdf jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków oraz upoważnieniem firmy Arena Szkoleń do wystawienia faktury VAT bez składania podpisu przez osobę upoważnioną ze strony zgłaszającego.
 7. Przesłanie formularza zgłoszenia mailem lub pocztą tradycyjną oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych i marketingowych przez Arena Szkoleń Filip Nocny z siedzibą w Poznaniu - kod pocztowy 60-461, ul. Owidiusza 36/7