Envato Market: Themeforest, Graphicriver i Videohive - Arena Szkoleń
Blog

Centrum wiedzy Areny Szkoleń

Dynamiczna, nowoczesna i responsywna strona WWW, zachwycające Corporate Identity, grafika, która przykuwa uwagę, filmy, magnetyczne video promocyjne... Wszystko to możesz mieć za kilkadziesiąt dolarów. Żyjesz w czasach, w których agencje kreatywne tracą rację bytu. Zrób to sam w wielkim stylu. Sprawdź, jakie możliwości daje Ci Envato Market, Themeforest, Graphicriver i Videohive. Wszystkich tych narzędzi użyjesz oczywiście w kampanii Content Marketing. Przyjemności!

Czy wiesz jak to zrobić?


W czasach ogromnej konkurencji w świadomości oraz pamięci Twojego klienta pozostaną tylko najbardziej oryginalne, pomysłowe oraz wyszukane strony internetowe, ulotki, mailingi oraz materiały graficzne.
Z pewnością już liczysz koszty współpracy z profesjonalną agencją, która wykreuje Twoją markę w świadomości Klientów.
Czy wiesz jednak, że możesz stać się jednoosobową agencją marketingową dzięki ogólnodostępnym w internecie narzędziom?
Wczytaj się w szczegóły!

Co to jest Envato Market? 

Envato Market to jedna z największyś na świecie platform, w której znajdziesz praktycznie wszystko, czego potrzeba aby zdobyć przewagę nad konkurencją. A  konkretnie - wszystko, by od zera wykreować oraz utrzymać spójny wizerunek Twojej firmy online i offline. Czas na szybki przegląd!

 Czy wiesz, że w ramach Envato Market: 

 • Kupisz gotowy szablon strony internetowej (platforma Themeforest)

Co znacznie obniży koszt jej stworzenia. Zamiast zlecić jej zaprojektowanie od podstaw postaw na najnowsze, światowe trendy. Obawiasz się, że w sieci będą dwie identyczne strony? Zupełnie niepotrzebnie! Na themeforest dostępnych jest ponad 28 000 szablonów w różnych kategoriach biznesowych. Co więcej – układ poszczególnych modułów, wybór kolorów oraz wygląd podstron ma wiele wariantów. Oprócz tego możesz zakupić szablon strony ze zdjęciami bądź też kupić je samodzielnie w banku zdjęć, czy też zlecić profesjonalną sesję zdjęciową dedykowaną Twojej firmie.

 •  Wzbogacisz stronę inernetową o wtyczki oraz nakładki (platforma Codecanyon)

Opcja śledzenia przesyłki, szybkie przejście do fanpage Twojej firmy na facebooku, okienko komunikatora live z działem sprzedaży bądź też obsługi Klienta oraz wiele, wiele innych. Stwórz ze swojej strony prawdziwe centrum dowodzenia! Przejdź na drugą stronę i poczuj się jak swój Klient – co byłoby pomocne, aby złożyć zamówienie, zadać pytanie, poznać Twoją ofertę? Themeforest oferuje ponad 18 000 skryptów oraz wtyczek które są kompatybilne ze stronami www.

 • Stworzysz zachwycające wizytówki, ulotki, foldery, banery, plakaty i... całe czasopisma (platforma Graphicriver)

Logo, ulotki, magazyn, newsletter, papeteria firmowa oraz wizytówki – to tylko kropla w morzu spójnych materiałów graficznych, które wzmocnią Twój branding. Oczywiście wszystkie projekty możesz zlecić profesjonalnemu grafikowi, jednak zanim to zrobisz sprawdź czy na themeforest nie znajdziesz czegoś dla siebie. Dostępne szablony są w pełni edytowalne dzięki czemu umieścisz tam treść na której Ci zależy, zamienisz zdjęcia, kolor tła a na koniec zapiszesz w wersji gotowej do druku.
Dzięki temu modułowi z łatwością zaprojektujesz swój branżowy magazyn on-line, który będziesz mógł umieszczać w sekcji „aktualności” lub „blog” na swojej stronie, tak aby tworzyć jej wartościowy content. Oprócz tego magazyn on-line możesz też zapisać w wersji of-line i wydrukować go dla swoich klientów lub partnerów biznesowych, tym samym stając się prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie.

 

 • Przygotujesz film promocyjny (platforma Videohive)

Który będziesz mógł umieścić w miejscu głównego slajdera na stronie, a tym samym wykreujesz swój profesjonalny wizerunek. Filmy możesz wykorzystać w kampaniach reklamowych oraz mailingu.

 

 • Zyskasz dostę do banku świetnych zdjęć (platforma Photodune)

Jeśli koszty indywidualnej sesji produktowej bądź wizerunkowej są zbyt wysokie - zajrzyj do banku zdjęć dostępnego na themeforest. Wybieraj spośród paru milionów zdjęć doskonałej jakości we wszystkich kategoriach – od architektury, po zdrowie oraz podróże.

 

Podczas nabliższego szkolenia pokażemy Ci jak wykorzystać dostępne narzędzia w ramach przemyślanych kampanii content marketingowych, a tym samym dowiesz się jak:

 • zwiększać konsersję swojej strony
 • jak optymalizować koszty
 • oraz wiele, wiele innych!

Szczegółowy program szkolenia znajdziesz tutaj

Szkolenie z copywritingu i content marketingu

 

Z pewnością zainteresuje Cię także:

Copywriting w marketingu firmy

Co to jest lead nurturing?

Jak dopasować treść do kolejnych etapów lejka sprzedażowego?

Wyszukiwarka

Lista artykułów

Warunki rezerwacji szkolenia

 1. Na podstawie przesłanych przez stronę internetową danych, Arena Szkoleń przygotowuje formularz zgłoszeniowy w formacie pdf. Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest przesłanie podpisanego dokumentu w postaci SKANU na adres mailowy kontakt@arenaszkolen.pl lub pocztą na adres Arena Szkoleń, ul. Owidiusza 36/7, 60-461 Poznań.
 2. Aby potwierdzić uczestnictwo należy także dokonać wpłaty całości należności za szkolenie w wyznaczonym terminie na podstawie przesłanej przez Arenę Szkoleń faktury pro forma.
 3. W przypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w szkoleniu, Arena Szkoleń nie zwraca wpłaty dokonanej na poczet szkolenia. Możliwe jest jednak zgłoszenie zastępstwa Uczestnika.
 4. W przypadku nie wzięcia udziału w szkoleniu wpłacona zaliczka może zostać wykorzystana na inne szkolenie w innym terminie nie dłużej jednak niż w ciągu 3 miesięcy od daty dokonania płatności pod warunkiem pisemnego poinformowania o tym fakcie Areny Szkoleń.
 5. W przypadku odwołania szkolenia z winy Areny Szkoleń, wpłata zostaje zwrócona w całości.
 6. Wysłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego w formie pdf jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków oraz upoważnieniem firmy Arena Szkoleń do wystawienia faktury VAT bez składania podpisu przez osobę upoważnioną ze strony zgłaszającego.
 7. Przesłanie formularza zgłoszenia mailem lub pocztą tradycyjną oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych i marketingowych przez Arena Szkoleń Filip Nocny z siedzibą w Poznaniu - kod pocztowy 60-461, ul. Owidiusza 36/7